O HUDORA

DO CZEGO DĄŻYMY ...

Dobra jakość przy najkorzystniejszej cenie dla wszystkich, do tego dążymy w firmie HUDORA!
Naszą specjalnością są produkty do uprawiania sportu, zabawy, spędzania wolnego czasu i fitness. Projektujemy, rozwijamy, tworzymy i sprzedajemy wysokiej jakości produkty, które spełniają również najwyższe wymagania.

Jesteśmy specjalistami od wszystkiego co porusza ludzi. Dzięki wysokiej jakości i zastosowaniu innowacyjnej techniki nasze produkty regularnie osiągają najlepsze oceny przyznawane przez organizację Stiftung Warentest.

Jakość i bezpieczeństwo to dla nas niezbędna podstawa naszych wszystkich produktów. Aktywnie współpracujemy przy tworzeniu standardów bezpieczeństwa w Niemczech i na poziomie europejskim. W celu zapewnienia jakości nasze produkty i cała procedura produkcji są na bieżąco poddawane kontroli przez niezależne instytuty do spraw jakości.
HUDORA90 lat HUDORA - pozostajemy w ruchu!

Historia firmy HUDORA potwierdza, że tradycja i innowacja nie wykluczają się! Już od 90 lat HUDORA mierzy się z wyzwaniami stawianymi przez zmieniający się świat i rynek – z sukcesem!

Jakość na pierwszym miejscu !


Jakość, postępowe nastawienie i zorientowanie na klienta to nasze myśli przewodnie, które motywują nas do stawania się każdego dnia coraz lepszymi.

Powstaliśmy w 1919 jako fabryka łyżew, a 7 lat później dokonaliśmy przełomu na rynku tworząc “łyżwy jednoelementowe”. Aż do lat 90-tych HUDORA była dostawcą wyposażenia na Mistrzostwa Świata i Europy oraz Olimpiady i umożliwiła znaczne sukcesy najlepszym zawodnikom z całego świata. Jako specjalista od wszystkiego co jeździ na rolkach lub ślizga się, HUDORA razem z swoimi klientami przeżyła liczne fale mody i trendy. W latach 50-tych wrotki byli podstawową częścią – skromnego – wyposażenia w zabawki każdego dziecka. W latach 70-tych do mody weszły deskorolki, a w latach 80-tych pojawiły się tzw. Rollerboots, czyli butowrotki. Już w roku 1990 HUDORA sprzedawała pierwsze łyżworolki. Dokładnie w czasie największego boomu na rolki HUDORA projektowała i rozwijała we współpracy z Uniwersytetem w Wuppertalu Scooter, czyli nowoczesną hulajnogę, która w 2001 została zwycięzcą testu Stiftung Warentest.

Dziś HUDORA oferuje wszystko co sprawia, że zabawa, sport i spędzanie wolnego czasu są urozmaicone i ekscytujące. Ciągle rosnące wymagania w stosunku do jakości, serwisu, IT i logistyki zaspokajamy zawsze w sposób kompetentny i nowoczesny. Naszym wysokim asortymentem wspieramy ruch i aktywne wolnego czasu przez dużych i małych. Pewnie, bezpiecznie i sportowo – dziś i w przyszłości razem z HUDORA!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl